1. Ágoston Péter

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Hraskó András, Hegedűs Pál, Surányi László,
Dobos Sándor, Pósa Lajos, Juhász Péter
 
MEMO: 2012 Solothurn, egyéni bronz, csapat ezüst minősítés
IMO: 2014 Cape Town, South Africa, ezürt minősítés
 

2. Ágoston Tamás

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Dobos Sándor, Hegedűs Pál, Pósa Lajos,
Surányi László, Táborné Vincze Márta
 
MEMO: 2010 Strecno, egyéni ezüst, csapat arany minősítés
MEMO: 2011 Varazd, egyéni arany, csapat ezüst minősítés
IMO 2012 Mar del Plata, Argentina, ezüst minősítés
 

3. Bodor Bertalan

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Fazakas Tünde, Hraskó András
 
MEMO:2009 Poznan, egyéni arany, csapat ezüst minősítés
IMO: 2010 Astana, Kazahsztán, bronz minősítés
 

4. Borbényi Márton

   
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Tanárai: Berzsán Gabriella, Kubatov Antal, Pósa Lajos
 
MEMO: 2016 Vöcklabruck, egyéni arany, csapat ötödik hely
IMO: 2017 Rio de Janeiro, arany minősítés
 

5. Bukva Balázs

   
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Tanárai: Gyenes Zoltán, Hujter Bálint, Dobos Sándor, Szűcs Gábor, Surányi László
 
MEMO: 2016 Vöcklabruck, egyéni bronz, csapat ötödik hely
MEMO: 2017 Vilnius, egyéni arany, csapat harmadik hely
 

6. Di Giovanni Mark

   
Győr, Révai Miklós Gimnázium
Tanárai: tanárai: Árki Tamás, Dobos Sándor, Pósa Lajos,
Juhász Péter,Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó
Iskola tanárai
 
MEMO: 2013 Veszprém, egyéni arany, csapat ezüst minősítés
IMO: 2014 Cape Town, South Africa, ezürt minősítés
IMO: 2015 Thailand, bronz minősítés
 

7. Éles András

   
Debrecen, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: íRemeténé Orvos Viola, Kovács Péter
 
MEMO: 2009 Poznan, egyéni arany, csapat ezüst minősítés
IMO: 2009 Bremen, Németország, ezüst minősítés
IMO: 2010 Astana, Kazahsztán, ezüst minősítés
 

8. Fekete Panna Tímea

   
Pécsi Leővey Klára Gimnázium
Tanárai: Bereczkinl Székely Erzsébet, Kiss Zoltán, Pósa Lajos,
Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola tanárai,
MATEGO Alapítvány által szervezett Töprengő Klub tanárai
 
MEMO: 2014 Dresden, egyéni bronz, csapat ezüst minősítés
 

9. Fonyó Dávid

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Fazakas Tünde, Hraskó András
 
MEMO: 2008 Olomouc, egyéni ezüst, csapat arany minősítés
MEMO: 2009 Poznan, egyéni bronz, csapat ezüst minősítés
 

10. Frankl Nóra

   
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
Tanárai: Erben Péter, Urbán János
 
MEMO: 2010 Strecno, egyéni arany, csapat arany minősítés
 

11. Gáspár Attila

   
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
Tanárai: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor, Pósa Lajos,
Szűcs Gábor, Dobos Sándor, Pelikán József
 
MEMO: 2015 Koper, egyéni arany, csapat bronz minősítés
IMO: 2016 Hong Kong, arany minősítés
IMO: 2017 Rio de Janeiro, arany minősítés
 

12. Gyarmati Máté

   
Leőwey Klára Gimnázium, Pécs
Tanárai: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kamarás Lajos,
Ruff János, Pósa Lajos
 
MEMO: 2011 Varazd, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
 

13. Gyulai-Nagy Suzina

   
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Tanárai: Ábrahám Gábor, Tigyi István
 
MEMO: 2014 Dresden, egyéni bronz, csapat ezüst minősítés
MEMO: 2015 Koper, egyéni bronz, csapat bronz minősíté
 

14. Hansel Soma

   
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Tanárai: Schultz János, Mike János, Kosztolányi József, Dobos Sándor
 
MEMO: 2016 Vöcklabruck, egyéni dicséret, csapat ötödik hel
 

15. Havasi Márton

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Dobos Sándor, Pósa Lajos, Táborné Vincze Márta,
Surányi László, Kiss Géza
 
MEMO: 2012 Solothurn, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
IMO 2013 Santa Marta, Columbia, bronz minősítés
 

16. Herczeg József

   
Szeged, Radnóti MIklós Gimnázium
Tanárai:
 
MEMO: 2013 Veszprém, csapat ezüst minősítés
 

17. Homonnay Bálint Zoltán

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai:
 
MEMO: 2013 Veszprém, egyéni arany, csapat ezüst minősítés
IMO: 2014 Cape Town, South Africa, ezürt minősítés
 

18. Imolay András

   
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Tanárai: Hujter Bálint, Gyenes Zoltán, Szűcs Gábor, Pósa Lajos
 
MEMO: 2016 Vöcklabruck, egyéni dicséret, csapat ötödik hely
MEMO: 2017 Vilnius, egyéni arany, csapat harmadik hely
 

19. Janzer Barnabás

   
Budapest, Fazekas Mihály Gimnázium
Tanárai: Dobos Sándor, Gyenes Zoltán, Pósa Lajos
 
MEMO: 2013 Veszprém, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
IMO: 2014 Cape Town, South Africa, ezürt minősítés
IMO: 2015 Thailand, bronz minősítés
 

20. Janzer Orsolya Lili

   
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Tanárai: Hujter Bálint, Gyenes Zoltán, Szűcs Gábor,
Janzer Barnabás Kristóf, Táborné Vincze Márta, Pósa Lajos
 
MEMO: 2017 Vilnius, egyéni ezüst, csapat harmadik hely
 

21. Kalina Kende

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Hraskó András, Surányi László
 
MEMO: 2009 Poznan, egyéni arany, csapat ezüst minősítés
MEMO: 2010 Strecno, egyéni arany, csapat arany minősítés
IMO: 2011 Amsterdam, Hollandia, bronz minősítés
 

22. Kovács Benedek

   
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Tanárai: Fazakas Tünde, Dobos Sándor
 
MEMO: 2015 Koper, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
IMO: 2017 Rio de Janeiro, dicséret
 

23. Kovács Viktória

   
Óbudai Árpád Gimnázium
Tanárai: Meszlényiné Róka Ágnes, Koncz Levente
 
MEMO: 2015 Koper, csapat bronz minősítés
 

24. Lajkó Kálmán

   
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Tanárai: Schultz János, Mike János
 
MEMO: 2015 Koper, egyéni arany, csapat bronz minősítés
IMO: 2016 Hong Kong, ezüst minősítés
 

25. Lenger Dániel

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Dobos Sándor, Hraskó András, Surányi László
 
MEMO: 2010 Strecno, egyéni ezüst, csapat arany minősítés
 

26. Maga Balázs

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Hraskó András, Hegedüs Pál, Dobos Sándor,
Surányi László, Juhász Péter
 
MEMO: 2012 Solothurn, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
MEMO 2013 Veszprém, egyéni arany, csapat ezüst minősítés
IMO: 2014 Cape Town, South Africa, bronz minősítés
 

27. Mester Márton

   
Szeged, Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Ábrahám Gábor, Tigyi István,
Kosztolányiné Nagy Erzsébet, Pósa Lajos
 
MEMO: 2011 Varazd, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
 

28. Molnár-Sáska Zoltán

   
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Tanárai: Hujter Bálint, Gyenes Zoltán, Pósa Lajos, Szűcs Gábor
 
MEMO: 2017 Vilnius, egyéni bronz, csapat harmadik hely
 

29. Nagy Dániel

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Hraskó András, Surányi László
 
MEMO: 2008 Olomouc, egyéni arany, csapat arany minősítés
IMO: 2009 Bremen, Németország, bronz minősítés
 

30. Nagy Donát

   
Szeged, Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Mike János, Schultz János
 
MEMO: 2009 Poznan, egyéni arany, csapat ezüst minősítés
IMO: 2010 Astana, Kazahsztán, arany minősítés
IMO: 2011 Amsterdam, Hollandia, ezüst minősítés
 

31. Nagy-György Pál

   
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Tanárai: Ábrahám Gábor, Schultz János
 
MEMO: 2014 Dresden, egyéni bronz, csapat ezüst minősítés
 

32. Nagy Kartal

   
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Tanárai: Gyenes Zoltán, Kiss Géza, Surányi László, Pósa Lajos, Dobos Sándor
 
MEMO: 2015 Koper, csapat bronz minősítés
IMO: 2016 Hong Kong, ezüst minősítés
 

33. Nagy Róbert

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Táborné Vincze Márta, Kiss Géza,
Pósa Lajos, Surányi Lajos
 
MEMO: 2011 Varazd, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
IMO 2012 Mar del Plata,Argentínam bronz minősítés
IMO 2013 Santa Marta, Columbia bronz minősítés
 

34. Sándor András

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Dobos Sándor, Hegedűs Pál, Pósa Lajos,
Surányi László, Táborné Vincze Márta
 
MEMO 2010 Strecno, egyéni ezüst, csapat arany minősítés
IMO 2012 Mar del Plata, Argentina,
 

35. Simon Dániel Gábor

   
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Tanárai: Varga József, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor
 
MEMO: 2017 Vilnius, egyéni arany, csapat harmadik hely
 

36. Simon Péter

   
Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium
Tanárai: Juhász Péter, Nemecskó István, Pósa Lajos, Urbán János
 
MEMO: 2012 Solothurn, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
MEMO 2013 Veszprém, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
 

37. Somogyi Ákos

   
Kaposvár, Nagyboldogasszony Katolikus Gimnázium
Tanárai: Fodor Péter
 
MEMO: 2009 Poznan, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
MEMO: 2010 Strecno, egyéni bronz, csapat arany minősítés
 

38. Strenner Péter

   
Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium
Tanárai: Buday Endre, Ponáczné Csuthy Márta
 
MEMO: 2011 Varazd, egyéni bronz, csapat ezüst minősítés
IMO 2012 Mar del Plata, Argentin
 

39. Szabó Attila

   
Leőwey Klára Gimnázium, Pécs
Tanárai: Kiss Zoltán, Pósa Lajos
 
MEMO: 2011 Varazd, egyéni arany, csapat ezüst minősítés
MEMO: 2012 Solothurn, egyéni arany, csapat ezüst minősítés
IMO 2013 Santa Marta, Columbia ezüst minősítés
 

40. Szabó Barnabás

   
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Tanárai: Gyenes Zoltán, Kiss Géza, Surányi János, Pósa Lajos,
Táborné Vincze Márta, Dobos Sándor
 
MEMO: 2014 Dresden, egyéni , csapat ezüst minősítés
IMO: 2015 Thailand, ezüst minősítés
IMO: 2016 Hong Kong, ezüst minősítés
 

41. Szőke Nóra

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Hraskó András, Surányi László
 
MEMO: 2008 Olomouc, egyéni ezüst, csapat arany minősíté
 

42. Szőke Tamás

   
Miskolci Földes Ferenc Gimnázium
Tanárai: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anokó, Gulyás Tibor,
Kovács Attiláné
 
MEMO: 2014 Dresden, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
 

43. Szűcs Gergely

   
Szeged,Radnóti Miklós Gimnázium
Tanárai: Ábrahám Gábor, Mike János
 
MEMO: 2008 Olomouc, egyéni arany, csapat arany minősítés
IMO: 2009 Bremen, Németország, bronz minősítés
 

44. Tardos Jakab

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Táborné Vincze Márta, Kiss Géza, Pósa Lajos,
Surányi László, Dodos Sándor
 
MEMO: 2012 Solothurn, egyéni ezüst, csapat ezüst minősítés
IMO 2013 Santa Marta, Columbia bronz minősítés
 

45. Tóth Viktor

   
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Tanárai: Tóthné Berzsán Gabriella, Kubatov Antal, Pósa Lajos
 
MEMO: 2016 Vöcklabruck, egyéni arany, csapat ötödik hely
 

46. Váli Benedek

   
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Tanárai: Schultz János, Mike János, Dobos Sándor, Kosztolányi József
 
MEMO: 2016 Vöcklabruck, egyéni ezüst, csapat ötödik hel
 

47. Varga László

   
Debrecen, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Balázs Tivadar, Tóth Mariann
 
MEMO: 2008 Olomouc, egyéni ezüst, csapat arany minősítés
 

48. Wagner Zsolt

   
Budapest, Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium
Tanárai: Fazakas Tünde, Hraskó András
 
MEMO: 2009 Poznan, egyéni bronz, csapat ezüst minősítés
 

49. Williams Kada

   
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Tanárai: Schultz János, Mike János
 
MEMO: 2014 Dresden, egyéni arany, csapat ezüst minősítés
IMO: 2015 Thailand, ezüst minősítés
IMO: 2016 Hong Kong, bronz minősítés
IMO: 2017 Rio de Janeiro, ezüst minősíté
 

50. Zsigri Bálint

   
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Tanárai: Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
 
MEMO: 2017 Vilnius, egyéni bronz, csapat harmadik hely
 

Látogatók

074436
MaiMai24
HetiHeti164
HaviHavi1390
ÖsszesÖsszes74436
IP: 54.198.221.13

Oktatási portál



matek.fazekas.hu

KÖMAL



komal.hu